Elegance Hotels International

Siteler, 209. Sk. No:4, 48700 Marmaris/Muğla

Otel Özellikleri

 • Fitness Center
 • Çamaşırhane
 • Kuaför
 • Açık Havuz
 • Doktor
 • Hamam
 • Sauna
 • Masaj
 • Bilardo
 • Telefon ve Faks Hizmetleri
 • Kum Plaj
 • Denize Sıfır

Galeri

Genel Bilgiler

Elegance Hotels International Marmaris şehir merkezine en yakın, denize kıyısı olan beş yıldızlı eluxe boutique hotel konumundadır. Dünya turizm endüstrisi ile en üst standartlarda bütünleşen “Elegance Hotels International” mimari projesini, doğal yapı malzemelerini, en üst teknoloji ürünü uluslararası makine, teçhizat ve donanımlarını, birinci sınıf ve kalitede işçilik, montaj yapılandırması ile inşa edilmek suretiyle gerçekleştirmiş; Akdeniz’in incisi konumundaki Marmaris doğal bitki örtüsü çevresine, bahçesine, teras ve balkonlarına; böylelikle yörenin eşsiz doğal peyzajı bünyesine, hücresine yapılandırmıştır.

Elegance Hotels International, yerli ve yabancı turistlere aralıksız yılın 12 ayında donanımlı üstün nitelikte hizmet verebilmesi amacıyla konaklama ünitelerini delux tefriş edilmiş, donanımlı standart oda, aile odası, junior suit ve executive suite, royal suite gibi standartlarda hizmete almıştır. Turizm endüstrisinde öncelikli önemli yeri bulunan “kongre turizmine” yönelik, Akdeniz çevresinde emsali olmayan 450 kişilik bütün kullanım alanı açık, direksiz, fuayeli, kongre salonu; çok amaçlı kültür, eğlence, sportif gösteri hizmetleri verebilen çok amaçlı salonlar projede öngörülmüş ve inşa edilerek hizmete alınmıştır.

Spa welness, sauna, Türk hamamı gibi sportif ve dinlenme mahalleri; sahil kesiminde, 2 açık havuz, 1 çocuk yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, modern makine teçhizatla donatılmış durumda birinci sınıf servisle hizmet vermektedir.

Oda Tipleri

(Kategori A) 152 Standart Oda
(Kategori B) 8 Deniz Manzaralı Köşe Oda
(Kategori C) 8 Köşe Oda (2 yatak ilave edilebilir)
(Kategori D) 11 Aile Odası
(Kategori E) 7 Junior Suit
(Kategori F) 4 King Suit
(Kategori G) 1 Royal Suit
(Kategori H) 2 Engelli Odası

Odalarda

Direkt telefon
Klima
26”Plazma TV
Saç kurutma makinesi
Minibar
Balkon
Banyo küveti
Kasa (Ücretsiz)
Wi‐fi (Ücretsiz)

 

Toplantı Salonları

Tesiste 2 adet salon vardır.

Balo salonu 311 m²'dir.
Orchide restoran 200 m²'dir.

Uyarılar

Nisan ayı boyunca doluluğa bağlı olarak kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve ara öğünler SET MENÜ olarak servis edilecektir.

Pandemi süresince tesiste ‘ Mini Club’ hizmeti olmayacaktır.

Tesiste Corona Virüsüne ( Covid ‐ 19 ) Karşı Alınan Tedbirler

Her misafire otel girişinde, son 14 gün içerisinde Sağlık Bakanlığı risk grubu olarak belirlediği ülkelerden gelip gelmediklerine dair sorular yöneltilmektedir.

Termal ateş ölçer ile tüm giriş yapan misafirler, tedarikçiler ve personelin ateşi ölçülür ve 38 derece yukarısında ki hiç kimse otele alınmamaktadır.Ortak Alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe Düzenlemesi.Ozon ve ULV makineleri ile dezenfeksiyon.Periyodik Açık Alan Dezenfeksiyonu.Periyodik Kapalı Alan Dezenfeksiyonu.Periyodik Kişisel Alan Dezenfeksiyonu.Bakteriler ve virüs üzerinde etkili olduğu kanıtlanmış ve insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektan kullanılarak ilaçlama yöntemi uygulanır.Misafirler en az 24 saat boş bırakılmış ve iyice havalandırılmış odalara yerleştirilir.Oda içerisinde kullanılan çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri 90 derece ısıda özel dezenfektanlar ile yıkanır.Depo ve Gıda Güvenliği DenetimiOrtak alanlar günlük rutin olarak dezenfektanlar ile temizlenir.Yemek servis takımları özel bulaşık deterjanları ile yıkanır ve dezenfekte edilir.Oda içerisinde kullanılan çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri 90 derece ısıda yıkanır.Yiyecek ve içecek servisi maske ve eldiven takmış personel tarafından sosyal mesafe gözetilerek servis edilir.Oda temizliği, özel kıyafetli maske ve eldivenli personel tarafından yapılırTüm Personele Corona Virüs Eğitimi verilmiştir.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

Pandemi süresince ‘Jakuzi ve Buhar Odası’ hizmeti olmayacaktır.

Aktiviteler

HERŞEY DAHİL AKTİVİTELERİ

Açık Havuzlar (2) (08.00 – 18.00)
Sauna (09.00 – 15.00)
Türk Hamamı (09.00 – 15.00)
Bilardo (09.00 – 18.00)
Fitness Center (09.00 – 20.00)
Jacuzzi (09.00 – 15.00)
Masa Tenisi (09.00 – 18.00)
Safe
Wireless

ÜCRETE TABİ OLANLAR

Telefon - Fax – Çamaşırhane Servisi – Masaj - Doktor - Kuaför - Bütün Dükkanlar İthal İçecekler & Kokteyller, Oda Servisi, Sahildeki Snack Barda Yiyecekler, Dondurma , Hanna Beach A’lacarte Restaurant , Coffee Shop ve Lobby içerisinde sunulan Kurabiye ve Kekler, Su Sporları.

Sizi Arayalım

Oteli beğendiniz mi? Rezervasyon ve diğer "tüm" sorularınız için sizi arayabiliriz. Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun.

Konum Bilgisi

Hava Limanı
Dalaman Havalimanı: 95 km

Yerleşim Merkezi
Marmaris: 3 km
İlçeler: 5 km
Efes: 250 km
Pamukkale: 180 km

Gezilip Görülecek Yerler
Counos - Dalyan: 60 km

TOP