Kirman Leodikya Resort

Okurcalar, Okurcalar Alara Yolu, 07415 Alanya/Antalya

Otel Özellikleri

  • Denize Sıfır

Galeri

Genel Bilgiler

Özel Servis
Standart Oda

Havlu ve Terlik (tüm havlular tek tek poşetlenir ve dezenfekte edilir).
Her gün tam doldurulmuş Mini Bar (Mini Bar komple dezenfekte edilerek kapısı, misafir tarafından çıkartılabilecek bir Sticker ile mühürlenir)
ücretsiz Kasa
Günlük Temizlik ve Dezenfeksiyon

Aile Odası
Havlu ve Terlik [tüm Havlular tek tek poşetlenir ve dezenfekte edilir].
Her gün tam doldurulmuş Mini Bar (Mini Bar komple dezenfekte edilerek kapısı, misafir tarafından çıkartılabilecek bir Sticker ile mühürlenir)
Ücretsiz Kasa
Günlük Temizlik ve Dezenfeksiyon

Junior Suit
Havlu ve Terlik [tüm havlular tek tek poşetlenir ve dezenfekte edilir).
Her gün tam doldurulmuş Mini Bar (Mini Bar komple dezenfekte edilerek kapısı, misafir tarafından çıkartılabilecek bir Sticker ile mühürlenir)
Ücretsiz Kasa
Günlük Temizlik ve Dezenfeksiyon

Toplantı Salonları
600m2

Uyarılar

Tüm hizmetlerin ‘’Restoranların, Barların, Aktivitelerin’’ vs. açılış kapanış saat ve günleri sezon içerisinde değiştirilebilir.
“ Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar”

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

Tüm otelde Misafir Odaları, Restoranlar, Barlar, Spa ve Sağlıklı Yaşam üniteleri, Oyun alanları, Genel Mekanlar, Toplantı Salonları ve tüm diğer misafir alanları ile Mutfak Alanları, Personel Kullanım Alanları, ofisler ve depolar detaylı bir şekilde tesis tarafından dezenfekte edilmektedir.
Profesyonel ekipler tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemlerine periyodik olarak devam edilmektedir.
Ayrıca tesis bünyesinde oluşturulan gezici dezenfeksiyon ekiplerimiz bu konuda çalışmalar yapmaktadır.
Tüm genel mekânlarda, wc lerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparat ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi titizlikle yapılmaktadır.
Otelde dezenfekte edilmiş ve kişiye özel poşetlenmiş oda kartları kullanılmaktadır. Bu oda kartları ile misafirler tatilleri boyunca kendi odalarını temassız şekilde açabilmektedir.
Check-ln esnasında tüm çocuklara özel olarak dezenfekte edilmiş ve paketlenmiş oyun çantası hediye edilmektedir, içerisinde bulunan tüm ürünler (Boya kalemleri, oyun hamuru, çeşitli oyuncaklar, uno kart oyunu vs.) ayrı ayrı poşetlenmiştir ve her çocuğa özeldir.
Asansörlerin kullanım kapasiteleri aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri veya birbirini tanımayan maksi-mum iki kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır.
Tüm ortak alanlardaki tüm oturma grupları güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
Tüm Restoranlarda ve Barlarımızda self servise izin verilmeyecektir, görevli personeller büfelerde devamlı bulunacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaktır, garsonlar içecek servislerini masaya yapacaktır.
Misafirler Lobi de Misafir İlişkiler personeli ya da ön büro personeli ile birlikte tatilleri boyunca ücretsiz şezlong ve Ana Restoranda masa rezervasyonu yapabilmektedir. Böylelikle misafirler tatil boyunca her gün temizlenen ve dezenfekte edilen ve kendilerine ayrılmış şezlong ve masanın keyfini çıkarabilmektedirler.
Fitness Salonlardaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde konumlandırılmıştır, her kullanımdan sonra titizlikle dezenfekte edilmektedir.
Misafirler Fitness Salonu kullanımı için Ön Büro ya da Misafir ilişkileri departmanlarına 07:00-19:00 saat aralığı için rezervasyon yaptırabilirler.
Hamam, Sauna ve Masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmuştur, Sauna, Hamam ve Buhar odası kullanımı rezervasyonlu ve sosyal mesafeye uyumlu şekilde kişi sayısı alınmaktadır. Terapistler bakım esnasında eldiven ve maske kullanmaktadırlar.
Çalışanların otel içinde mesai saatleri içerisinde maske/siperlik kullanması zorunludur.
Covid önlemlerinden dolayı kapalı alanda bulunan Mini Kulüp, açık alanda bulunan Oyun Salonu ve Kapalı Oyun Salonu. Nargile, Disco ve Kapalı Havuz hizmet vermeyecek ve kapalı olacaktır.
Misafirler otel alanında konumlandırılmış Billboardlar üzerinden Fact Sheet, Online Check-ln, hangi sağlık kuruluşundan kontrol edilen ve Covid-19 ile ilgili bilgilere OR kodlarını kendi telefonları ile tarayarak rahatlıkla ulaşabilmektedirler.
Otelde konaklayan tüm misafirler Kirman Hotels Uygulamasını ücretsiz olarak kendi telefonlarına indirerek, tüm bilgilere ulaşabilmektedirler, buradan yapılan istek ve şikayetler tüm yöneticilere direk düşmektedir.
Oda Servisi hizmeti Covid 19 önlemlerinden dolayı otelde verilmemektedir.İstisnai yiyecek-içecek siparişleri;hasta,yaşlı ve bebek misafirler için özel olarak,tek kullanımlık kapalı ve paketlenmiş şekilde misafirlerin odalarına girmeden kapılarının önünde servis edilmektedir.
Tüm Faaliyette olan barlar her dört saatte bir kısa bir süreliğine servis vermemekte olup tüm bar içi dezenfekte edilmektedir. Saat 00:00 - 08:00 arası tüm barların dip temizliği ve dezenfekte işlemleri titizlikle yapılmaktadır.
Otelin dış alanlarında soft içeceklerimiz Covid önlemlerinden dolayı kutu ya da tetra pak halinde servis edilmektedir. Diğer içecekler için kırılmaz Ruby Cuplar kullanılmaktadır.

Aktiviteler

Ücretli Aktiviteler
Spa: Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezinde Vücut ve Cilt Bakımı uygulamaları, Çeşitli Masajlar ve Özel Tedaviler (Spa alanında tüm uygulamalar Uzman Terapistler tarafından yapılmakta olup, Uygulama esnasında tek kullanımlık eldiven ve maske kullanılmaktadır. Spa alanında sosyal mesafeye uygun şekilde randevu alınmakta olup belirli sayıda misafir kabul edilmektedir).

Su Sporları
24 Saat Doktor ve Sağlık, hizmeti
Çamaşır yıkama Dış Hat Telefon
Araba Kiralama
Havaalanı Transfer Hizmeti
Animasyon / Eğlence & Mini Kulüb

Her gün çeşitli Gündüz Aktiviteleri
Amfi Tiyatroda Akşam Şovları (oturma düzeninde sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır)
Her gün belirlenmiş alanlarda sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış masa düzeninde Canlı Müzik.
Sosyal Mesafe kurallarına göre ayarlanmış oturma düzenine sahip Sinema Salonu.
Kapalı alan Mini Kulüp Covid 19 önlemlerinden dolayı hizmet vermediğinden, çocuklar için gölgeli dış alanında çeşitli sosyal mesafe kurallarına uyularak özel eğitmenler tarafından hazırlanan oyun ve aktiviteler yapılmaktadır.
Mini Disko
TV Köşesi

Diğer Olanaklar

Alışveriş Çarşısı
Hava Şartlarına göre ayarlanan Merkezi 'sıtma /Soğutma Sistemi
Covid-19 önlemlerinden dolayı dışardan temiz hava akışı sağlanmaktadır
Kuaför (ücretli) Sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde randevu yel-ili-nokta olup, maske ve eldiven kullanılmaktadır.
Otopark
Türk Hamamı ve Sauna (Ücretsiz) Randevu sistemi ile çalışmakta olup her kullanımdan sonra 20 dk temizlik ve dezenfekte zamanı ayrılmaktadır. Sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır.
Toplantı Salonu ve Ekipmanları (Ücreti)

Sizi Arayalım

Oteli beğendiniz mi? Rezervasyon ve diğer "tüm" sorularınız için sizi arayabiliriz. Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun.

Konum Bilgisi

Hava Limanı
Antalya: 90 km

Şehir Merkezi
Antalya: 100 km

İlçe Merkezi
Manavgat: 23 km
Side: 25 km

TOP